Прислужникът на Кралицата разкрива как Н.В. обича да пие млякото и с него става ясно кое се слага първо чая или млякото, когато вариш чая.
Грант Харолд споделя какви са кралските навици за пиене на чай в ВВС 3 комеди шоу на Мис Холанд, където той говори за британски етикет.
Решението да сипеш чая или млякото първо, зависи от класата, към която принадежиш, което пък противоречи с друга традиция, кое първо слагаш на филийката си – маслото или мармалада, което се определя от региона в който живееш. Грант казва, че от 18 в. „правилният“ начин
Академия за Добри Обноски